Výroba a servis

 

Výroba snubních a zásnubních prstenů

Náš zkušený tým zlatníků pro Vás vyrábí snubní a zásnubní prsteny, jak klasicky ručně, tak za použití moderních technologií a zařízení. Kombinace těchto dvou výrobních postupů nám umožňuje docílit vysoké kvality a současně snubní prsteny vyrobit, přesně podle Vašich přestav.

 

Prsteny dle vašich přání

Přáli byste si zlaté snubní prsteny, jako měla kdysi Vaše babička, eventuálně máte obrázek prstenů, či vlastní návrh, jak byste si prsteny představovali? I v tomto případě Vám vyjdeme vstříc, přineste si obrázek nebo starý prsten sebou, a pokud to bude technicky možné, rádi Vám prstýnky u nás vyrobíme.

 

Výroba a prodej klasických šperků

Můžete si u nás vybrat z bohaté nabídky již hotových šperků - pro dospělé i pro děti, ev. si nechat vyrobit šperk na zakázku. V nabídce máme řetízky, náramky, manžetové knofláčky, náušnice - dámské náušnice i náušnice pro miminka. Dále vyrábíme oblíbené přívěsky k narození miminka (pro holčičky i chlapečky) s uvedením jména, přesného data narození, včetně přesného času, případně
i krevní skupiny. Velmi oblíbený originální dárek, vyrábíme
z bílého a žlutého zlata, na zakázku možno do přívěsku dosadit
i malý briliant. Velký výběr v prodejně ceny od 1795,- Kč.

 

Garance kvality použitých materiálů

Garantujeme Vám pravost a kvalitu použitého materiálu a drahých kamenů, jsme registrovaný výrobce u státního puncovního úřadu, který pravidelně kontroluje naši provozovnu. Veškeré zlaté šperky jsou označeny platnou puncovní značkou a projdou kontrolou puncovního úřadu, který tímto deklaruje ryzost použitého materiálu.
K briliantům dodáváme vždy certifikát s deklarací kvality
kamene.

 

Rytí do prstenů

V naší zlatnické dílně ryjeme rytiny do snubních prstenů jak ze zlata, ale i stříbra, oceli, titanu a materiálových kombinací.

 

 

Zlatnický servis

Samozřejmostí naší nabídky je i klasický zlatnický servis a to nejen šperků u nás zakoupených, ale i starších šperků. Z naší bohaté nabídky zlatnických prací jmenujme například: zvětšování a zmenšování snubních prstenů, opravy náramků, řetízků, prstenů, převlékání pravých perel a korálů, čištění a leštění šperků, rhodiování a renovace šperků.