Informace

Zlatnictví na Vysočanské

 

Již 27 let nás najdete na stejné adrese v Praze 9 ve Vysočanech. Sídlíme jen 50 metrů od stanice metra Vysočanská – trasa B. Pro snadnější orientaci našich zákazníků jsme umístili naši prodejnu v budově ve stejné světle modré barvě jako je vestibul stanice metra Vysočanská.

Přímo v budově máme i dílny, takže mimo výroby šperků provádíme i opravy zlatých a stříbrných šperků a to jak šperků přímo vyrobených u nás tak i šperků  od jiných výrobců. Dále nabízíme čištění a leštění šperků, úpravy velikostí, rhodiování šperků a další zlatnický servis.


 

VÝROBA A SERVIS 

Náš zkušený tým zlatníků pro Vás vyrábí snubní a zásnubní prsteny, jak klasicky ručně, tak za použití nejmodernějších technologií a zařízení. Kombinace těchto dvou výrobních postupů nám umožňují docílit vysokou kvalitu a souběžně prsteny vyrobit dle individuálních přání snoubenců. Samozřejmostí je u nás i zlatnický servis, kdy provádíme i úpravy prstenů, jako jsou zvětšování a zmenšování prstenů, vnitřní rytiny do prstýnků .....atd


Expresní zhotovení zakázek i prsteny skladem

EXPRESNÍ ZHOTOVENÍ Vzhledem k tomu, že jsme výrobce s vlatními dílnami máme možnost Vám nabídnout i expresní výrobu snubních prstenů - tuto službu je možné objednat pouze na prodejně ve Vysočanech - doba výroby, pak může být zkrácena i na dobu 2-7 dnů dle složitosti modelu a aktuálního počtu přijatých expresních zakázek.


ZLATO PROTIHODNOTOU

Pokud máte vlastní použité zlato - v jakékoliv ryzosti (od 333 do 999/000) a v jakékoliv barvě můžete nám zlato přinést a doplatit si pouze rozdíl z ceny prstenů. Nevadí, že plánujete bílo-zlaté prsteny a zlato je směs žluté a červené barvy - i toto zlato zpracujeme.


SNUBNÍ PRSTENY - KOMBINACE

U nás máte možnost zvolit kombinaci, jak designu, tak i materiálu, nemusíte si kupovat zcela stejný identický pár snubních prstenů - pro slečnu můžete zvolit  například snubní prsten ze zlata a pro muže prsten ze stříbra, z titanu, z platiny, či ušlechtilé oceli.


PRAKTICKÉ RADY A slevy

Pokud nevíte, jak správně zvolit velikost zásnubního prstenu - zvolte ten nejednoduší a přitom velmi funkční způsob, vyzkoušejte si prstýnek, co slečna běžně nosí na svém vlastním prstu - většinou u mužů malíčku. Zapamatujte si, kam jste ho navlékl a navštivte nás a velikost prstu Vám  změříme.  Pokud by jste přesto nezvolil velikost správně a slečně by vybraný model nevyhovoval, prsten Vám buď upravíme nebo i vyměníme, přála by si slečna jiný typ prstenu

Při zakoupení zásnubního prstenů u nás Vám navíc dáme VIP  zákaznickou kartu, která Vás

opravňuje ke slevě na nákup,či opravy a čištění šperků.

+ Jako poděkování za Váš nákup získáte i dárkovou poukázku na jeden briliant ZDARMA do zlatých snubních prstenů naší výroby


 

COLLECTION RUECH

Jsme zastoupení luxusní Rakouské značky Collection ruesch - Wiener Traringmanufaktur Brüder Nowotny založené již roku 1881. Jako hlavní prodejce Vám můžeme nabídnout lepší cenu, než má tato značka jako doporučenou cenu. Můžeme Vám objednat i prsteny, které nemáme fyzicky ve vzorcích, které jste si našli vy osobně na obrázku, či na našem webu.


 

Obchodní podmínky

Jsme hlavní zastoupení luxusní Rakouské značky Collection reusch - Wiener Traringmanufaktur Brüder Nowotny založené již roku 1881. Jako hlavní distributor Vám můžeme nabídnout lepší cenu, než má tato značka ve svých vlastních obchodech v Rakousku. Nově je Vám na prodejně přímo k dispozici přímo odborný pracovník přímo z Rakouska - hovoří samozřejmě plynule německy i česky a bude se Vám velmi rád osobně věnovat.


 

Způsob odběru

Šperky si můžete osobně vyzvednout přímo v naší prodejně. Informujete se telefonicky, některé šperky můžeme připravit k vyzvednutí i v den objednání
Tel. +420 604 477 771

Šperky si můžete také nechat zaslat cenným a pojištěným psaním Českou poštou přímo na Vámi vybranou adresu domů, či do zaměstnání.