O nás

Ráj snubních prstenů ve Vysočanech to je opravdový ráj pro každého kdo hledá zásnubní nebo snubní prsteny. Vzhledem k tomu, že jsme výrobce můžeme Vám nabídnou nejen lepší ceny, ale hlavně lepší servis než jen běžný prodejce. Ve stejné budově kde máme podnikovou prodejnu máme i jednu z výrobních dílen a tak Vám  jsou na místě  k dispozici přímo odborný zlatník a rytec, kteří Vám může pomoci, jak odbornou radou, tak doplnit prsten osobní rytinou, či případně upravit velikost. 

Ráj snubních prstenů najdete již 26 let na stejné adrese v Praze 9 ve Vysočanech. Sídlíme jen 50 metrů od stanice metra Vysočanská – trasa B. Pro snadnější orientaci našich zákazníků jsme umístili naši prodejnu  v budově ve stejné světle modré barvě jako je vestibul stanice metra Vysočanská.

V naší vzorkovně ve Vysočanech nabízíme největší výběr snubních prstenů v Praze – přes 3490 základních modelů snubních a zásnubních prstenů ze zlata, oceli, titanu, stříbra, palladia, platiny i materiálových kombinací. Mimo vlastních kolekcí orignálních prstenů, které opravdu jinde nenajdete, protože jsme vlastniíci průmyslových vzorů Vám můžeme nabídnou zastoupení i nejlepších značek z oboru snubních prstenů jakou jsou například modely od značky Laura gold, Retofy, Benet, Pretis, Rubin, Nowotny, Ruesch, Zero......a mnoho dalších.

Najdete u nás prsteny ve všech cenových kategoriích od levných ocelových prstenů v ceně od 699,- Kč, přes zlaté snubní prsteny (pár již od 6995,-Kč) až po nejluxusnější kolekci prstenů doplněné  po celém obvodu diamanty.

Mimo těchto webových stránek kde se právě nacházíte můžete navštívit i naše další stránky, kde najdete další množství fotografií snubních prstenů pro Vaši inspiraci www.snubniprsteny.info a samozřejmě největší výběr naleznete přímo v prodejně ve Vysočanech

Těšíme se na Vaši návštěvu v naší specializované prodejně snubních prstenů ve Vysočanech
Kolektiv firmy Ráj snubních prstenů