slevy 60 %

Objednání snubních prstenů 

Naše prodejna ve Vysočanech má od 16.8.2019 dovolenou a prstýnky je možné objednat pouze v e-shopu. Dílny pracují. Po dobu dovolené není možné objednávat snubní prsteny v systému Expres. Dodací doba na výrobu snubních i zásnubních prstenů je nyní 4-5 týdnů !

Pár klasických zlatých snubních prstenů již za 5.995,- 

Pár moderních zlatých snubních prstýnků již za 9.995,-

a mnoho dalších akcí na snubní prsteny se SLEVOU až 25%

Od 2 září se těšíme se na Vaši návštěvu opět přímo naší v prodejně ve Vysočanech a je okamžitě možné objednávat snubní prsteny v systému EXPRES. 

Snubní prsteny skladem sleva až 60%

Prodej hotových snubních prstenů po dobu dovolené není možný, prsteny jsou k zakoupení až od 2. září opět přímo v prodejně.

V prodejně Vám od 2.9 opět nabídneme opravdu maxi výběr snubních prstýnků  proti jen velmi malé ukázce na internetu,po dobu dovolené bude probíhat inventura a ve slevě budou i další modely snubních prstenů z kolekce jaro/léto 2019

Například : z chirurgické oceli = kus od 299,-Kč, ze  stříbra od 399,- Kč za kus a ze zlata již od 1.995,- Kč  V nabídce jak levné prstýnky, tak  i luxusní zlaté masivní modely nebo snubní prsteny s brilianty. Neváhejte požádat naše pracovníky v prodejně, rádi Vám hotové snubní prsteny předvedou. Možnost zakoupení snubního prstenu i jednotlivě nebo možnost zakoupení například dámského ze zlata a pánského ze stříbra nebo chirurgické oceli.

Prsteny Vám můžeme na přání na místě doplnit i Vaší osobní rytinou 

ZDARMA získáte krabičku přímo na snubní prsteny a zákaznickou kartu na veškeré zboží, či služby v naší prodejně ve Vysočanech

Zásnubní prsteny 

Akce  od 2. září - SLEVA 5 až 15 % na nové podzimní kolekce zásnubních prstenů. Prsteny si budete moci prohlédnout, vyzkoušet i zakoupit přímo v prodejně. Jako novinku pro Vás připravujeme i nové romantické modely v růžovém zlatě.

Stříbrný zásnubní prsten od 699,- Kč, prsten z chirurgické oceli od 399,- Kč a zlatý zásnubní se zirkony  již od 2.495,- Kč a luxusní  briliantový zásnubní prsten od 7995,- Kč

Při zakoupení zásnubního prstenu u nás získáte speciální zákaznickou kartu na SLEVU na snubní prsteny nebo  na 1x  BRILIANT ZDARMA do zlatých snubních prstýnků.

Pokud nevíte přesnou velikost, pak Vám v případě potřeby prsten následně vyměníme nebo upravíme.

Platby v prodejně

Možnost platby hotově v Kč,či v Euro nebo běžnými platebními kartami, navíc nově individuálně dle dohody i bankovním převodem  opět možno v Kč nebo v Euro.

Chcete ušetřit ? 

Máte použité zlomkové zlato, a nevíte co s ním? Můžete s ním u nás uhradit Vaše snubní nebo zásnubní prsteny. Jako výrobce zlato samozřejmě zpracováváme a tak můžete zlato použít protiúčtem,samozřejmě Vám ho  zdarma vyzkoušíme. V případě, že máte v plánu zakoupit snubní prsteny třeba z oceli nebo titanu nevadí, i v tomto případě si staré zlomkové zlato můžete přinést a vykoupíme ho a za získané peníze si již vyberete prsteny dle Vašich představ 

Kde to vše najdete?

V naší prodejně na Praze 9 

RÁJ SNUBNÍCH PRSTENŮ= Zlatnictví na Vysočanské

Pod Pekárnami 3, Praha 9 Vysočany

(ulice je navazují součástí náměstí OSN od výstupu metra uvidíte modrý dům)

T: +420 604 477 771

T: +420 283 893 334

EXPRES svatby=možnost domluvit termín i mimo pracovní dobu den předem na T: 777 747 170

Děkujeme za Vaši návštěvu a Váš zájem o naše výrobky

prodejna:
rajsnubnichprstenu@seznam.cz
kancelář:
snubni@email.cz


ProdejnaTato stránka používá „cookies“. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.