Informace

Zlatnictví na Vysočanské

 

Již 27 let nás najdete na stejné adrese v Praze 9 ve Vysočanech. Sídlíme jen 50 metrů od stanice metra Vysočanská – trasa B. Pro snadnější orientaci našich zákazníků jsme umístili naši prodejnu v budově ve stejné světle modré barvě jako je vestibul stanice metra Vysočanská.

Přímo v budově máme i dílny, takže mimo výroby šperků provádíme i opravy zlatých a stříbrných šperků a to jak šperků přímo vyrobených u nás tak i šperků  od jiných výrobců. Dále nabízíme čištění a leštění šperků, úpravy velikostí, rhodiování šperků a další zlatnický servis.


 

VÝROBA A SERVIS 

Náš zkušený tým zlatníků pro Vás vyrábí snubní a zásnubní prsteny, jak klasicky ručně, tak za použití nejmodernějších technologií a zařízení. Kombinace těchto dvou výrobních postupů nám umožňují docílit vysokou kvalitu a souběžně prsteny vyrobit dle individuálních přání snoubenců. Samozřejmostí je u nás i zlatnický servis, kdy provádíme i úpravy prstenů, jako jsou zvětšování a zmenšování prstenů, vnitřní rytiny do prstýnků .....atd


Expresní zhotovení zakázek i prsteny skladem

EXPRESNÍ ZHOTOVENÍ Vzhledem k tomu, že jsme výrobce s vlatními dílnami máme možnost Vám nabídnout i expresní výrobu snubních prstenů - tuto službu je možné objednat pouze na prodejně ve Vysočanech - doba výroby, pak může být zkrácena i na dobu 2-7 dnů dle složitosti modelu a aktuálního počtu přijatých expresních zakázek.


ZLATO PROTIHODNOTOU

Pokud máte vlastní použité zlato - v jakékoliv ryzosti (od 333 do 999/000) a v jakékoliv barvě můžete nám zlato přinést a doplatit si pouze rozdíl z ceny prstenů. Nevadí, že plánujete bílo-zlaté prsteny a zlato je směs žluté a červené barvy - i toto zlato zpracujeme.


SNUBNÍ PRSTENY - KOMBINACE

U nás máte možnost zvolit kombinaci, jak designu, tak i materiálu, nemusíte si kupovat zcela stejný identický pár snubních prstenů - pro slečnu můžete zvolit  například snubní prsten ze zlata a pro muže prsten ze stříbra, z titanu, z platiny, či ušlechtilé oceli.


PRAKTICKÉ RADY A slevy

Pokud nevíte, jak správně zvolit velikost zásnubního prstenu - zvolte ten nejednoduší a přitom velmi funkční způsob, vyzkoušejte si prstýnek, co slečna běžně nosí na svém vlastním prstu - většinou u mužů malíčku. Zapamatujte si, kam jste ho navlékl a navštivte nás a velikost prstu Vám  změříme.  Pokud by jste přesto nezvolil velikost správně a slečně by vybraný model nevyhovoval, prsten Vám buď upravíme nebo i vyměníme, přála by si slečna jiný typ prstenu

Při zakoupení zásnubního prstenů u nás Vám navíc dáme VIP  zákaznickou kartu, která Vás

opravňuje ke slevě na nákup,či opravy a čištění šperků.

+ Jako poděkování za Váš nákup získáte i dárkovou poukázku na jeden briliant ZDARMA do zlatých snubních prstenů naší výroby


 

COLLECTION RUECH

Jsme zastoupení luxusní Rakouské značky Collection ruesch - Wiener Traringmanufaktur Brüder Nowotny založené již roku 1881. Jako hlavní prodejce pro ČR Vám můžeme nabídnout i lepší cenu, než má tato značka jako doporučenou prodejní  cenu v pobočkách v Rakousku. Můžeme Vám objednat i prsteny, které nemáme fyzicky ve vzorcích, které jste si našli vy osobně na obrázku, či na našem webu, či případně přímo na webu této luxusní značky. Nově je Vám na naší prodejně k dispozici přímo i odborný pracovník z Rakouska, který Vám tyto luxusní kolekce rád představí a bude se Vám osobně věnovat - hovoří samozřejmě německy i česky.


 

Obchodní podmínky


 

Způsob odběru

Šperky si můžete osobně vyzvednout přímo v naší prodejně. Informujete se telefonicky, některé šperky můžeme připravit k vyzvednutí i v den objednání
Tel. +420 604 477 771 nebo +420 777 747 170

Šperky si můžete také nechat zaslat cenným a pojištěným psaním Českou poštou přímo na Vámi vybranou adresu domů, či do zaměstnání.


Tato stránka používá „cookies“. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.