Luxusní prsteny nové kolekce 2021

Snubní prsteny se zirkony nebo diamanty -zcela nové modely za výhodné akční ceny nyní v prodejně.

V nabídce našeho zlatnictví máme samozřejmě i moderní celo-kamínkové snubní  prsteny v mnoha šířkách a provedeních a to jak v provedení snubní prsteny se zirkony, tak snubní prsteny s diamanty. Velký výběr přímo v prodejně

BRILIANTOVÉ prsteny si můžete nechat zhotovit při uzavření zakázky již s kompletně zafasovanými kameny, či zvolit postupné fasování briliantů jako je například v kolekci:

Memoire Ringe Diamonds V této kolekci, začnete výběrem klasického hladkého prstenu v tvaru, který se vám bude líbit. Postupně do něj můžete doplňovat k význačným životním okamžikům další kameny. Je to velmi jednoduché, vždy stačí přijít pouze k nám do prodejny, zakoupit, či objednat briliant a my se pak o prsten postaráme. Zrenovujeme povrch, zkontrolujeme kameny v prstenu a zafasujeme další briliant.
Většinou se dává další kamínek k výročí svatby, k narození miminka, či jako láskyplná pozornost k datu seznámení, či zasnoubení. V prstenu, takto můžete mít od jednoho briliantu, až po brilianty v celém obvodu, přesně podle Vašeho přání.

 

Navíc pokud přemýšlíte, zda zvolit prsten v jedné barvě zlata, či více barevném zlatém provedení, tak si můžete nechat vyrobit i boční kroužky, které se k prstenu neletují - tedy nepřidělávají napevno, ale nosí se pouze vedle sebe, tak abyste mohla nosit buď samostatně bílý prsten, či doplněný o boční výměnné zlaté kroužky. Základní tvar prstene je možné zhotovit v různých šířkách i tvaru. Většinou nevěsty volí na svatbu základní klasický prsten s několika brilianty a boční kroužky jim muž zakoupí například jako dárek k narozeninám, či jako překvapení k Vánocům.

Hledáte prsten s více kameny, ale ne kámen jeden vedle druhého? Pak můžete zvolit kolekci klasických prstenů s jedním až cca 9 kameny i zde je možné kameny postupně doplňovat. Navíc máte možnost přizpůsobit prsten Vašemu přání, zlaté prsteny si můžete jej u nás nechat sletovat do 2 až 3 k sobě patřících propojených kroužků a to v barvě zlata dle Vašeho přání nebo je můžete nosit volně na ruce vedle sebe. V této kolekci můžete navíc i volit mimo zlata -14 karátů i zlato- 18 karátů, či z moderních materiálů: ocel, titan, palladium 500, palladium 950, či luxusní platiny.

 

 

PÁNSKÉ PRSTENY Samozřejmě, že ke každému dámskému prstenu zhotovíme ladící snubní prsten pro muže, na přání buď zcela bez kamenů nebo třeba pouze s jedním malým kamínkem, v šířce a typu dle Vašeho přání.