Ruční zhotovení

Mimo naší vlastní kolekce šperků Vám můžeme nabídnout i ruční zhotovení šperků a snubních prstenů na zakázku dle obrázku, či fotografie.
Ručně zhotovujeme šperky i do souprav - například pokud máte oblíbený přívěšek a přáli by jste si k němu podobné náušnice nebo náramek, prsten......atd.

VÝROČÍ

K velmi častým a oblíbeným dárkům například k výročí svatby jsou také šperky zhotovené ve stejném, či podobném designu jako jsou snubní prsteny (náušnice, přívěšek, spona do kravaty, manžetové knoflíčky...).

MEDAILONKY / destičky

Dále samozřejmě zhotovujeme destičky a medailonky ve velikosti od malých pro miminka až po opravdu velké destičky samozřejmě s vyrytou individuální rytinou (monogram, kytičky, srdíčka,datum, ale i znaky automobilů, firemní znaky atd....)

CENY INDIVIDUÁLNĚ ZHOTOVENÝCH ŠPERKŮ NA ZAKÁZKU A ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

Ceny individuálně zhotovených šperků na zakázku a způsob platby a dodání.
U jednoduchých zakázek Vám spočítá náš zlatník přesnou garantovanou cenu okamžitě na prodejně. V tomto případě složíte zálohu a šperk si po zhotovení můžete osobně vyzvednout na naší prodejně ve Vysočanech ev Vám ho zašleme na dobírku na Vámi určenou adresu.

U technicky složitějších zakázek, ev zakázek s většími pravými kameny Vám garantovanou cenu sdělíme do druhého pracovního dne telefonicky nebo na Váš email po konzultaci s naší velkou dílnou. Do prodejny však ani v tomto případě již znovu nemusíte, zakázku nám pouze potvrdíte písemně emailem a zálohu zašlete bezhotovostně převodem. Po zhotovení si můžete šperk osobně vyzvednout na prodejně ve Vysočanech nebo Vám šperk zašleme na dobírku poštou na Vámi určenou adresu.

Opravy a čištění šperků

V našem zlatnictví provádíme samozřejmě i opravy zlatých a stříbrných  šperků, zvětšování a zmenšování prstenů a to ze stříbra i ze zlata, dále letování řetízků, náramků, výměnu součástek  jsou péráky a karabiny a to opět  ze zlata, tak i ze stříbra a některé opravy i u šperků z chirurgické oceli. Šperky samozřejmě i čistíme. Na výběr je čištění  chemické, čištění v ultrazvukové čističce, čištění a leštění strojní tak i klasické ruční leštění. Příjem, zhotovení i výdej zakázek je přímo v naší provozovně ve Vysočanech. Mimo tyto služby nabízíme i leštění šperků z bílého zlata s následnou úpravou rhodiem . (povrch je pak zářivě bílý)

I pro tyto opravy a zakázky - je-li potřeba materiál  si můžete přinést vlastní  zlato protihodnotou.